Vyhľadávanie

Zatvoriť

Doprava zdarma pri nákupe nad 100 EUR.

Nové logistické centrum spoločnosti Berndorf Sandrik

          Spoločnosť Berndorf Sandrik otvorila 8.4.2011 svoje nové logistické centrum v Žarnovici. Spoločnosť, dlhé roky sídlila v blízkej obci Hodruša-Hámre, v ktorej sa začala písať celá vyše 160-ročná tradícia výroby príborov a iných výrobkov firmy Sandrik. Po niekoľkomesačnej výstavbe (stavať sa začalo v septembri minulého roka) „na zelenej lúke“ prišiel čas sťahovania nielen kancelárií firmy ale aj kompletných skladových zásob, ktoré zaplnili skoro 50 kamiónov. V nových priestoroch bolo potrebné zariadiť jeden z najväčších ak nie aj najväčší showroom výrobkov, ktoré spoločnosť ponúka svojim zákazníkom.


          Pri príležitosti slávnostného strihania pásky nového logistického centra (viac ako 3000 m2 celkovej plochy) spoločnosti Berndorf Sandrik s novým sídlom v Žarnovici bola investícia za cca 1,9 mil. eur uvedená do života, budovu posvätil aj kňaz a „novému dieťaťu“ sme sa potešili aj preto, že táto slovenská „dcéra“ rakúskej spoločnosti (s históriou od roku 1843) zabezpečuje logistiku a distribúciu tovaru do celej Európy. Hostia slávnostného otváracieho dňa obdivovali predovšetkým veľkorysý „showroom“ (330 m2) s tematicky prestretými stolmi, prezentáciu nosného programu spoločnosti – stolových príborov, hrncov, profesionálnych kuchynských nožov a iných potrieb pre stolovanie, porcelán, reštauračné sklo, kuchárske potreby a mnohé iné výrobky pre gastronómiu. „Tovar sa okrem výstavných regálov prezentuje tematicky aj na výstavných stoloch (Svadba, Deti, Raňajky, Catering, Whisky –Bar, Káva-čaj, Víno, Pizza - Pasta a pod.), takže zákazník vidí, čo všetko sa mu na danú tému ponúka. Zároveň sa môže inšpirovať, ako sa to všetko dá hosťovi prezentovať, ako v profesionálnej gastronómii krajšie a originálnejšie stolovať,“ teší sa riaditeľ spoločnosti Berndorf Sandrik Ing. Štefan Janček (spolu s majiteľmi holdingu Norbertom Zimmermannom a Thomasom Rieckerom).
           Veríme, že si naše nové priestory obľúbia ako starí a verní zákazníci, tak aj zákazníci noví. Radi v nich kohokoľvek privítame, aby sme mu mohli poskytnúť čo najlepší servis pri výbere tovaru, pracovníci obchodného tímu sú pripravení zároveň poradiť a tovar si od nás bude môcť zákazník zároveň aj nabalený odviezť.

Ing. Pavol Kašuba
riaditeľ pre marketing