Kulturastolovania.sk

Hľadáme relevantné výsledky.

  • Žiadny výsledok nezodpovedá Vami napísanému výrazu.

svadobne dary berndorf

Svadobné dary plné lásky

Hľadáte dokonalý svadobný dar, pomocou ktorého môžete vyjadriť vašu radosť novomanželom? Ste na správnom mieste. Rady na praktické dary, ktoré budú robiť radosť veľa rokov nájdete práve v tomto článku.

Láska ide cez žalúdok – s každým sústom je možné ľúbiť viac a viac

Obrus, pekne prestretý stôl, chutné jedlo, pohár sektu, zapálená sviečka, kvety a ľahkosť bytia. Aj také môžu byť romantické večere novomanželov. Prestretý príbor je nositeľom elegancie v stolovaní. On je ten, ktorý dotvára celkový dojem z pekne prestretého stolu. A keď sa elegancia a krása snúbi s pohodlím, nastáva dokonalý moment.

Príbor, ktorý padne do ruky, lyžica akurátnej hĺbky, nôž, ktorým sa ľahko krája, týmito atribútmi sa pýšia príbory Berndorf. Príbory majú výnimočne dlhú životnosť a tak ostávajú súčasťou viacerých výnimočných chvíľ v rodine, aj potom, keď prídu deti, a ich deti.

Vyberte si zo širokej škály príborov na našom ESHOP, príďte si vybrať ten správny do predajne v Žarnovici a v Trnave.

Príbor Vektra, Berndorf

V ponuke aj striebornépríbory, ktoré sú rozhodne investíciou do zdravia a sú nepochybne nositeľom hodnoty po celé generácie. Viac o strieborných príboroch sa dočítate aj v blogu  Vedeli ste, že jesť so striebrom je zdravé? | Berndorf.sk

Kvalitne vybavená domácnosť – doplnky pre domáce pohodlie a eleganciu

Každý novomanželský pár sníva o kvalitne vybavenej domácnosti, ktorá odráža ich štýl a osobnosť. Pomocou kuchynských doplnkov značky Berndorf, môžete prispieť k vytvoreniu takéhoto prostredia.

Vyberte pre novomanželov štýlové taniere na servírovanie. Taniere Bonna sú z poctivej keramiky, navrhované pre profesionálne gastro prevádzky, čiže majú oveľa vyššiu mieru odolnosti voči odštrbeniam, prasklinám či rozbitiu. Jedlo naservírované na týchto tanieroch vyzerá vždy dokonale.

 

Model Iris, porcelán Bonna

Zakúpte novomanželom sady pohárov. Kvalitný slovenský výrobca RONA, je v každej domácnosti vždy vítaným spoločníkom.

 

Sklo od Rona

Kto by nemiloval grilovanie?! Skutočných fanúšikov grilovania určite potešíte zeleným vajíčkom BIG GREEN EGG, v ktorom je možné okrem grilovania aj údiť, piecť, či variť.

 

Big Green Egg

Radosť zo spoločných chvíľ – Užitoční pomocníci v kuchyni

Prekvapte novomanželom produktmi, ktoré v domácnosti uľahčujú život.

Predchádzanie omrvinkám na kuchynskej doske prináša do domácností mier. Dnes už existujú dosky na krájanie, ktoré sú primárne určené na krájanie chleba a pečiva, pričom omrvinky výborne zachytávajú.  

Doska na krájanie chleba, výrobca APS

Sprej na olej a ocot zabraňuje veľkému míňaniu týchto tekutín. Používaním sprejov tiež minimalizujete špinenie. 

Sprej na olej a ocot, výrobca Bambum

Magnetický držiak na nože je vynikajúcim pomocníkom. Tento drevený držiak nožov je aj vkusným a dizajnovým doplnkom. Čepele nožov sú týmto spôsobom chránené a tak ostávajú vždy ostré a pripravené na použitie. 

Magnetický držiak na nože Wall Rack Premium

Topenie ľadov – Romantické spoločné večery

Nič neprináša novomanželom väčšiu radosť ako spoločné večere plné lásky, smiechu a dobrej gastronómie. Pomôžte novomanželom vytvoriť romantickú atmosféru priamo v ich domácnosti.

Darujte novomanželom dizajnový chladič, do ktorého vložíte aj fľašku dobrého vínka. Kanvica na čaj býva každodenným spoločníkom v mnohých domácnostiach, každý deň tak majú manželia možnosť si spomenúť práve na vás. Setom na syr nikdy nič nepokazíte. Nakrájané syry k dobrému filmu sú vítané.

     

Nakupovanie svadobného daru môže byť radostné, hlavne, keď viete,  že svojím darom prinášate radosť a šťastie novomanželom. Výberom kvalitných kuchynských doplnkov značky Berndorf na www.berndorf.sk si môžete byť istí, že darujete nielen krásny, ale aj praktický a dlhotrvajúci dar, ktorý si novomanželia zamilujú a budú sa z neho ešte veľmi dlho tešiť.

Svadobné dary plné lásky
Grilovanie: Umenie moderného kulinárstva s tými najlepšími pomocníkmi

13. 6. 2024 Grilovanie: Umenie moderného kulinárstva s tými najlepšími pomocníkmi

Obľúbená sezóna grilovania je tu. Grilovanie nie je len spôsob, ako pripraviť jedlo. Je to vynikajúca príležitosť na stretnutie s rodinou a priateľmi. Aby vaša grilovacia párty bola dokonalá, predstavíme vám niekoľko moderných pomocníkov, ktorí vám uľahčia prácu.
Zistiť viac
Platobné metódy
ARSY line - tvorba webových stránok a eshopov